• Dziękujemy!!!

• 30.11.2022
        • Panie Dyrektorze,

dziękujemy za lata wspólnej pracy, opiekę nad nami, mądre kierowanie szkołą, życzliwość.

Życzymy Panu odpoczynku i spełniania marzeń na emeryturze.

• Dzień Piżamy w szkole

• 30.11.2022
        • Dzięki klasie 5a w naszej szkole został zorganizowany Dzień Piżamy.

Dlaczego piżama? To standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jakie jest cenne poznajemy dopiero w chorobie. Dzień Piżamy to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię.

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

• 28.11.2022
        • W związku z dużym zainteresowaniem zamierzamy otworzyć trzeci oddział klasy 1 w roku szkolnym 2023/2024.Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerami telefonów: 56 648 51 03 lub 502 891 768.Liczba miejsc jest ograniczona.

• Prośba

• 08.11.2022
        • Drodzy Rodzice,

W styczniu 2023 reprezentacja SSP im. J. Słowackiego (chłopcy z rocznika 2010-2012) rozegra mecze w Mistrzostwach Torunia w Koszykówce.
          To dla nas bardzo ważne wydarzenie! Chcielibyśmy, aby nasza drużyna zaprezentowała się jak najlepiej.
          W związku z tym potrzebujemy dla naszych reprezentantów wygodnych i efektownych strojów (na miarę przyszłych zwycięzców:)), by godnie prezentowali się na tak prestiżowej imprezie.
          Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zakupie jednakowych strojów sportowych dla naszej drużyny, zapraszając Państwa do współpracy w charakterze sponsorów.
          Zachęcamy do wsparcia nas w działaniu na rzecz Szkoły szczególnie tych z Państwa, którzy lubią i cenią sobie sportowe zmagania :).
          Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy z p. Piotrem Jeziorskim do końca listopada.

Małgorzata Boral